Nasz Zespółzdjęcie przedstawiające osiem dłoni ułożonych jedna na drugiej

 

Kamila Kieraś - kierownik, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Kraśnik - główny księgowy, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Integracji Społecznej

Wojciech Błaszczyk  - starszy pracownik socjalny,  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Bas- referent ds. kadre-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Juszczuk - instruktor warsztatu opiekuńczego, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Robert Bałukonis - instruktor warsztatu porządkowego z utrzymaniem terenów zielonych,
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Kumala - instruktor warsztatu remontowo - budowlanego,
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Smokowska - instruktor warsztatu prac twórczych e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

                                                          Usteckie Centrum Usług Społecznych II

Dorota Piętka - koordynator, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Krasińska - pomoc biurowa, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Międzysektorowy Zespół Opieki (wsparcie dla osób niesamodzielnych i ich opiekunów) 

Ewa Troć - psycholog, e-mail e.trocTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Barbara Pawlicka - asystent osobisty osoby niepełnosprawnej, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Martyna Grzesik - asystent osobisty osoby niepełnosprawnej e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dorota Smokowska - opiekun mieszkania wspomaganego

 

Interdyscyplinarny Zespół Wspierania Rodziny

Gałązka Monika - psycholog, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jaworska Marzena - specjalista pracy z rodziną - doradca zawodowy, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Placówka wsparcia dziennego "Aktywne popołudnie"

Wojciech Błaszczyk - kierownik PWD

Elżbieta Juszczuk - wychowawca, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Rzewuski- wychowawca, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Chodyna Erbel wychowawca, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                                       "Przestrzeń na plus- kompleksowe usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji E"

 

Dorota Bas - koordynator, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Magdalena Krasińska - pomoc biurowa, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Międzysektorowy Zespół Opieki(wsparcie dla osób niesamodzielnych i ich opiekunów) 

Justyna Laskowska - asystent osobisty osoby niepełnosprawnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Irena Surwiłło - asystent osobisty osoby niesamodzielnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Weronika Sienkiewicz - psycholog,w.sienkiewiczTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Placówka wsparcia dziennego "Aktywne popołudnie"

Piotr Rzewuski - wychowawca, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.